Zafer GÜNDOĞDU – 08.02.2021

  Ben Zafer Gündoğdu 42 yaşındayım kalın bağırsak kanserine yakalandım. Prof. Dr. Oktar Asoğlu ile tanıştıktan sonra Acıbadem Maslak Hastanesin de yapmış olduğu incelemelerden sonra doğru ve çok erken tanı konulmasında büyük rol almaktadır ve hastalığım 2. evrede olduğunu öğrendik.

Bu süreçte Prof. Dr. Oktar Asoğlu ameliyat operasyonumuzu Acıbadem Maslak hastanesinde 11/06/2020 tarihinde gerçekleştirdi. Prof. Dr. Oktar Asoğlu bey bizimle kendi ailesinden birisiymişiz gibi bizimle ilgilendi. Prof. Dr. Oktar Asoğlu bey güler yüzlü içten çok samimi tavrından dolayı çok mutlu olduk. Prof. Dr. Oktar Asoğlu bey hakkında yapmış olduğumuz araştırmalardan kendi branşının en iyi doktorlarından olduğunu öğrendik, ameliyattan sonra çok kısa süre içerisinde eski hayatıma geri döndüm ve kendilerinin bize önermiş olduğu programlar dahilinde tedavilerimize devam ediyoruz.

Öncelikle cenabı Allah’ın ve doktor bey in sayesinde sağlığımıza kavuştuk ve bu süreçte bize desteklerini esirgemediği için kedilerine şükranlarımı sunuyorum.

Saygılarımlar

Zafer Gündoğdu