Veysel KARADAŞ – 11.04.2020

  Sayın Prof.Dr.Oktar Asoğlu hocama öncelikle çok teşekkür ederim. Kendisini daha önce ameliyat olan bir arkadaşımdan ve aile dostunuz bir hekim arkadaşımız sayesinde tanıdım. Kendisi iyi bir doktor olmanın ötesinde çok iyi bir insan. Hastalarına değer veriyor ve bunu en içten duygularla yapıyor.

2019 eylülde karın zarı kanseri olduğumu öğrendim. Birçok hastanede birçok doktorla görüştüm.Hepside alanlarında iyi tanınmış doktorlardı.Fakat kimse umutlu konuşmadı her gittiğim doktordan umutsuz ayrılmak çok zordu. Tabiki Oktar Hocam la tanışana kadar. Kendisi umut verdi, olası riskleri söyledi. 2019 ekimde 12 saat süren ameliyatımı gerçekleştirdi ve çok başarılı geçtiğini tamamını temizlediğini söyledi.

Kalın bağırsağımın büyük bir kısmını, dalak, apandisk, diyafram, safra kesemi aldı.1 gün yoğun bakım ve 10 gün hastanede yartıktan sonra taburcu oldum.45 gün sonrada kemoterapi ye başladım. Oktar hocama her gittiğimde moralim daha bi yükseldi. Kendiside beni iyi gördükçe çok seviniyordu.Kemoterapi sürecimdede yardımcı oldu. İyi bir hekim arkadaşına yönlendirdi ve tedavime devam ediyorum.Her gün Oktar Hocama dua ediyorum Allah ondan binlerce kez razı olsun.

Yaşama umudum yokken bana hayat verdi umudumu geri getirdi. Önce Allah a sonra hocama borçluyum.Ne zaman muayenesine gitsem bana kocaman sarılır ve bu bana inanılmaz bir moral veriyor. Kendisi gerçekten alanında Türkiye de hatta dünyada sayılı doktorlardan. Kendisini tıp sektöründe tanımayan yoktur sanırım. Allah ona sağlık, güç kuvvet versin. Birçok insan onun sayesinde şifa buluyor. Hastanede yattığım 10 gün boyunca sabah akşam gece demeden ziyaret etti beni. Şehir dışına çıkacağı bir gün gece 4 gelip beni görüp öyle gitti. Pazar sabahları bile erkenden bütün enerjisi neşesi güleryüzüyle ziyaret etti. Ameliyat bitti işim bitti gözüyle bakmıyor ve sonraki süreçleri takip edip bilgi alıyor. Kendisini iyiki tanıdım ailemden biri gibi oldu. Binlerce kez şükürler olsun Allah ım onu karşımıza çıkarttı.

Veysel Karadaş