Orhan KAYA – 6.08.2018

“Yaklaşık 9 ay önce Anneme rektum kanseri tanısı konmuştu. Özellikle şu son zamanlarda artan bu tür vakalarda hastaların en yakınlarının hissettikleri o duygular benide derinden üzdü,şaşkın bir o kadarda çaresiz hissediyordum. Ama bir evlat olarak önce bu hastalığı kabul edip iyi bir hekim bulmak için araştırma yaptım. Çevremden sorup soruşturdum, internetten okumadığım, incelemediğim doktor kalmadı. Bu konudaki bütün hekimleri araştırdım. Ve galiba Allah’ın sevdiği kuluyum ki sayfalardan birinde sevgili hekimim Prof. Dr. Oktar beye ulaştım. Artık karar vermiştim doğru zamanda doğru hekim bulduğumu araştırmalarımda hissettim.
Tanıştığım, dualarla gittiğim muayenesinde ne kadar isabetli bir karar verdiğimi anladım. Bizi doğru yönlendirmeler le bugüne çok şükür mutlu bir insan olarak gelmemizi sağlayan Oktar beye sonsuz teşekkürlerimi sunarım… Bilgi, karakter, hastaya yaklaşım ve insancıllığın dışında güler yüzlülüğü annemin içini de rahatlatmıştı.
Çok şükür ameliyat çok başarılı geçmişti. DOĞRU ELİ bulmak herkese nasip olmaz. Allah kimseye bu hastalığı vermesin ama başa gelirse DOĞRU ADRES rektum dalında bence ülkemizde bulunan en değerli hocalardan biri olan PROF. DR. OKTAR ASOĞLU’dur. Sevgi ve saygılar…”