Nejla SEZER – 19.05.2021

  Merhaba, ben Nejla SEZER  hemşireyim. 2019 yılı Ağustos ayında dayanılmaz ağrılar sonucu Çanakkale Devlet Hastanesine  dâhiliyeye   başvurdum. Burada bana 1. Evre rektum ca tanısı konulduğu anda dünyam başıma yıkıldı sandım, Çanakkale Devlet Hastanesinde bana kalıcı torba ya da geçici torba uygulaması olabileceğini söylediler. Çünkü Tümör 1. Evre olmasına rağmen makata çok yakındı. 

Eşim internetten araştırırken Oktar hocanın televizyonlardaki programına denk geldi ve izledikten sonra gitmeye karar verdik . İnanın hayatımdaki en doğru kararı vermişim.  Hocanın muayenehanesinin kapısından girince bunu anladım, Zuhal hanımın güler yüzüyle karşılaması ve daha sonra Oktar hocanın kendisiyle tanışmam benim torbasız bir hayat için kurtuluşumun başlangıcı oldu.

Kendisi olağanüstü kariyerine rağmen bir o kadarda içten ve samimi bir kişi, daha ilk konuşmamızda inanın psikolojim düzeldi, bana bunu birlikte atlatacağımızı, hallolmayacak bir şey olmadığını söyledi ve tedavi protokolünü düzenledi. 

Tedavi sürecince Oktar hocanın muayenehanesinde Barış hocayla da tanıştım tedavime Oktar Hoca ve Barış Hoca ile devam ettim.  Her tedaviye gittiğimde üzüntülü giderek dönüşünde gülerek çıktım. Gerek Zuhal hanımın güler yüzü gerek Hemşire hanımın ilgi ve alakası bana çok iyi geldi.

Sonuç olarak Mart ayında ameliyat oldum, Hocamın sihirli parmakları ve Vusal beyin katkılarıyla şu an çok çok iyiyim, Allaha şükür.

Bu tedavi süreci uzun oldu ama mutlu sonla sonuçlandı. Sevgili Oktar hocam , Vusal hocam ve Barış hocaya sonsuz teşekkürler…

Bizim hayatımızdaki Mucize Doktor Oktar ASOĞLU dur. Saygılarımla.