Kinyas BİLEK – 08.02.2021

  Öncelikle sözlerime sayın hocama şükranlarımı sunarak başlamak istiyorum. 2019 Kasım ayında Van’da gittiğimiz hastanede babama rektum kanseri teşhisi konuldu. Yaşadığımız şok ve üzüntüyü kelimelerle anlatamam. Gittiğimiz birkaç hastanede babamın sürekli torbaya mahkum kalacağı söylendi. Bunun üzerine soğukkanlı olup geç olmadan araştırmaya başladım. Her kapı bizi çok değerli hocamız Oktar Asoğlu’na çıkarıyordu. Çok geçmeden randevu alıp babamı muayene götürdüm.

Okuduğum yorumlarda yazılanlardan çok daha fazlasını hocamızda gördük. Gerek verdiği güven gerek insanı rahatlatan yapısı gerekse de güleç ve babacan tavrıyla üstümüzdeki yükü, içimizdeki sıkıntıyı almıştı. Gerekli tetkikler yapıldıktan sonra radyoterapiye başlandı.

Mart 2020’ de çok başarılı bir ameliyat gerçekleşti. Çok şükür şu an babamın durumu çok iyi. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın cümlesinin vücut bulmuş halisiniz sayın hocam. Bu zorlu süreçte her yönden bize desteğini esirgemeyen hocamıza ömrüm yettiği sürece dualarımı esirgemeyeceğim. İyi ki varsınız.