İsmet DEMİRRENK – 22.11.2021

  Prof. Dr. Oktar Asoğlu Hocama sevgi ve minnetle

Bizim hikayemiz 2021 Şubat ayında başladı. Rize de yapılan tetkikler sonucunda kanser olduğumuzu öğrendik. Rize deki doktorumuz bizi acil bir şekilde İstanbul a en iyi yere ve en iyi bir doktora gitmemizi önerdi.

Bizim araştırmalarımız sonucunda tıbbi onkolog Prof. Dr Gökhan Demir i bulduk. Kendisinden randevu aldık. Acıbademde yapılan tetkikler sonucunda kemoterapi sürecimiz başladı. 6 ay süren kemoterapi sonucu en son yapılan tetkiklerde kanserli hücrelerin en mini seviyede küçüldüğü ve bundan sonrasında bir ameliyat şansının olduğu bütün kanserli hücrelerin tek seferde temizlenmesi gerektiğini söyleyip bizi Prof. Dr. Oktar Asoğlu yönlendirdi. Ameliyatımız büyük ameliyattı. Yapılan tetkikleri hocamız ve ekibi inceleyerek ameliyat gününe karar verildi.

2 Eylül de ameliyatımızı Oktar Hocamız ve ekibi başarı ile gerçekleştirdi. 3 seferde yapılabilecek bir ameliyatı hocamız bilgi ve tecrübeleri ile tek seferde başarılı bir şekilde tamamlamış oldu.

Başta Oktar hocama, radyoloji uzmanına, hocamın yardımcısına, muayenehanedeki sekreter Serap Hanıma ve Acıbadem Maslaktaki hemşirelerimize binlerce kez teşekkür ediyorum. Hocamdan Allah razı olsun.

Binlerce kişinin hayatına dokunmuş ve dokunmaya devam ediyor. Güler yüzü samimiyet mesleki bilgisi insanlığı tecrübesi bize verdiği güveni sayfalarca yazmakla bitmez.

Ayrıca yeni çıkardığınız ‘’ Denize Doğru’’ kitabınız hayırlı uğurlu oldun. Bol satışlarınız olsun.

Sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum

H. Kezban Demirrenk