Ali ŞENER – 25.03.2020

  Sayın Prof. Dr. Oktar ASOĞLU hocam;

Öncelikle size sevgi saygı ve şükranlarımı sunuyorum. 13 Ağustos 2018’de bana rektum CA tanısı kondu. İstanbul’da görüştüğüm bir kaç cerrah kitlenin riskli bölgede olduğunu, kemoterapi ve radyoterapi almam gerektiğini, iki ay sonrasında da ameliyat edileceğimi ve Kolostomi takılabileceğini söylediler.

Ben kendi tercihimle, farklı metotlarla, doktor kontrolünde 15 aylık bir tedavi süreci geçirdim. (Ozon, Biorezonans ve Fitoterapi) Bu tedavilerle bağışıklığımı güçlendirdim ve nihayetinde ameliyatla kitleden kurtulmam gerektiğini anladım. Araştırmalarım neticesinde kliniğinize ulaştım. Zuhal Hanım sağolsun ertesi güne randevu verdi. Elimde raporlarla geldiğim ilk günde gülen yüzünüze, insancıllığınıza, pozitif yaklaşımınıza ve bilginize hayran kaldım. Endoskopik muayene sonrası hemen ameliyat olmam gerektiğini söylediğinizde; kolokteral cerrahi alanında bunca bilimsel uluslararası yayın ve konferans, yüzlerce başarılı laparoskopik veya robotik ameliyat yapan ve bu kadar da mütevazi bir kişilik benim hemen karar vermeme sebep oldu.

19 Aralık 2019 günü çok başarılı geçen hem de Kolostomi’siz gerçekleşen ameliyat ve sonrası 4 günlük Acıbadem Maslak hastanesi yatışım sırasında her gün gelip ziyaret etmeniz keşke sizleri 15 ay önce tanısaydım dedirtti. 60 yaşında tekrar hayata kaldığım yerden başladım, hatta futbola bile. Size ve ekibinize çok müteşekkirim. Benim ve tüm hastalarınızın kalbindesiniz. Saygılarımla

Ali ŞENER