Kanseri Yenerken Psikolojiniz Önemli!

e-kitap-1

Prof. Dr. Oktar Asoğlu, hasta tecrübeleriyle ve tedavi sürecinde yaşadıklarından süzdüğü bilgilerle kanseri yenmede psikolojinin önemine dikkat çekti ve yapılabileceklere ilişkin altın önerilerde bulundu. Prof. Dr. Oktar Asoğlu’nun e-kitabını buradan indirebilirsiniz.

Более »

Kansere Yakalandıktan Sonra Yapmanız Gerekenler

e-kitap-2

Eskiden kanser en korkulan hastalıkların başında geliyordu, artık hayatımızın bir parçası. Yakınları arasında kansere yakalanmamış kişi yok gibi. Kolon kanseri ise görülme sıklığı en yüksek olanlar kanser türleri arasında. Prof. Dr. Oktar Asoğlu, hasta tecrübeleriyle ve tedavi sürecinde yaşadıklarından süzdüğü bilgilerle kanser teşhisi konulduktan sonra yapılacaklara ilişkin altın önerilerde bulundu. Prof. Dr. Oktar Asoğlu’nun e-kitabını…

Более »

Kolorektal Kansere Dur Demenin
12 Yolu

Kolorektal kanseri engellemek için benimseyeceğiniz yaşam biçimi kalbinize yardım etmek için benimsemeniz gereken yaşam biçimiyle birebir örtüşüyor. Yani bir yandan kalbinizi korurken, bir yandan da kolorektal kansere karşı önlem alabilirsiniz! Prof. Dr. Oktar Asoğlu’nun e-kitabını buradan indirebilirsiniz.

Более »